Co právě dělá Lucka Vondráčková v Montrealu?

Může to vypadat, že jen leží u bazénů, ale opak je pravdou. I když při focení kampaně šperků Trollbeads Lucce plavky moc slušely, v současné době zařizuje druhý dětský pokoj a pracuje na podzimních projektech. „Je toho trochu víc, tak jsem zvědavá, jak to stihnu :)“ říká Lucka

 

 

Pracuješ na něčem novém, nebo teď dáváš přednost rodině?

To se nevylučuje. Pracuji pořád a o rodinu se taky starám pořád. Žádný lelkování se nekoná. Připravuji spoustu věcí, ovšem mluvím o tom co už hotové je. Na Duetech je přes 40 písniček a DVD Hittour je záznamem ze tří různých měst, včetně O2 Areny v Praze. Spolupráce na kampani pro šperky Trollbeads je celoroční. A teď nás zase čeká práce na jiných lahůdkách.

Koupit

 

Nosíš ráda šperky? Ty od Trollbeads nosím často. Nejsou tak křehké, aby je Matyáš hned přetrhl a přitom jsou elegantní. Navíc se mi libí možnost těch nekonečných kombinací. Nejraději nosím takové krásné zelené z loňska. Připomínají mi barvu kočičích očí. Jsou decentní a vždy vám trochu připomenou období, kdy jste si je pořídila.

Koupit

 

 

Máš ráda nějaký oblíbený kousek, přívěsek? Vybírám si hlavně podle barev. Červená a zelená vycházejí krásně na tmavém oblečení. Růžová vás zjemni a žlutá rozzáří.

Koupit

 

Máš ráda oslavy? Každá oslava čehokoli je fajn.

Koupit

 

Co vnímáš jako nejkrásnější dárek?

Děti. Šťastné a zdravé děti.

 

Přeji všem krásné jarní dny.