10 letních doplňků do 400 Kč, které musíte mít

Zkontrolujte si, zda máte vše potřebné pro nastávající letní sezonu. Následujících deset doplňků by měla mít v šatníku každá žena, která ví, co (se) v létě sluší. ☺

Čelenka do vlasů

Že čelenkám už odzvonilo? Vůbec ne. Vlasové doplňky jsou na vrcholu své popularity. Stylová čelenka do vlasů s výraznými kamínky či perlami, nebo dokonce v podobě květinového věnce je již několik let nejen festivalovým must-have. Čelenku na hlavní fotce prodává Zara za 399 Kč.

 

Různé druhy náramků

Obvykle platí, že méně je více. U náramků toto pravidlo musíte porušit! Nosit jich můžete nespočet, tady je totiž vrstvení povoleno. V létě navíc vyniknou i náramky nF&F, 329 Kča kotnících.

 

Klobouk

Nebojte se nosit klobouky. Na léto si pořiďte nějaký z lehkého materiálu, jinak hrozí přehřátí! Ideální je proto právě ten slaměný, který při odpočívání na slunci poslouží i jako stínítko.

 

Bijou Brigitte, info o ceně v obchodě.Minimalistický přívěsek

Minimalistický přívěsek je geniální koupě. Ve vteřině dokáže změnit finální look outfitu a díky své jednoduchosti se hodí téměř ke všemu! Zkuste investovat do pravého zlata či stříbra a tento poklad vám zůstane ve šperkovnici na věky. Jestli ho však považujete za sezonní záležitost, vyberte si ze široké nabídky bižuterie obchodních domů.

 

Sluneční brýle

Nepodceňujte ochranu před nebezpečným UV zářením. Pořiďte si brýle, které mají kvalitní skla a navíc vypadají dobře. Pokud si nejste jisté, jaký typ brýlí sluší zrovna vám, poraďte se s prodejcem ve vaší optice. Obecně ale platí, že ženám s obdélníkovým tvarem obličeje sluší kulaté brýle, s oválným zas brýle s menšími skly. Pokud máte kulatý obličej, vsaďte na velké brýle, které vám opticky prodlouží obličej.

 

Něžné prstýnky

Jednoduché prstýnky s romantickými prvky jako jsou perly, květiny či kamínky ve světlých či pastelových odstínech podtrhnou romantický nádech každého outfitu.

 

Klasický černý pásek

Stejně jako černé mini i klasický černý pásek je kousek, který nezestárne. Nosí se hlavně k džínám a šortkám, ale hodí se i k volně střiženým šatům. Stačí jej zavázat v pase – dodá tak efekt přesýpacích hodin a hezky zvýrazní ženskou siluetu.

 

Šátek pro chladné večery

Ani v létě nepodceňujte sílu chladného větru. Právě v tomto období nejčastěji dochází k nečekaným angínám a nachlazením. Pokud pro něj v kabelce nemáte dostatek místa, uvažte ho na ramínek tak, jako by to byl přívěsek.

 

Zara, 399 Kč.Výrazné náušnice

Výrazný šperk působí jako magnet, který přitáhne zrak nejednoho muže. Nezapomeňte, že stačí vždy jen jeden.

 

Kabelka přes rameno

S příchodem festivalové sezony je kabelka přes rameno prostě praktická záležitost. Ostatně, komu by se chtělo při koncertu nebo mezi stánky na gastronomickém festivalu držet mohutnou kabelku? Vyberte si určitě barevnou a dejte všem najevo, že i pro vás je léto nenávratně tady!