Vytvořte si plážové vlny za 15 minut!

Že vám plážové vlny dokáže vytvořit jen slaná voda a přímořské slunce? Omyl. Tento letní účes si teď můžete vytvořit sama doma. Stačí mít jen 15 minut volného času.

Co budete potřebovat

Základem pro vytvoření plážových vln je slaný sprej. Koupíte ho od různých značek v nabídce od levnějších po dražší. Profesionální sprej za dostupnou cenu nabízí Schwarzkopf, label.m, Toni&Guy a L´Oréal Professionnel. Horkou novinkou je také speciální hřeben a síťka (obojí prodává L´Oréal Professionnel).

 

Jak na to

„Vlhké vlasy pročešte speciálním hřebenem a vyfoukejte v předklonu. Poté použijte slaný sprej, který dodá texturu účesu, a přitom vlasy pomačkávejte. Zatočte 3 velké prameny vlasů samostatně a připněte je pomocí gumičky k hlavě. Následně je zafixujte síťkou na vlasy a vyfoukejte. Síťka umožní dokonalé zafixování pro tvarování vln. Poté odstraňte síťku, vlasy prsty rozčesejte a znovu aplikujte sprej Beach waves,“ radí Michal Zelenka, ambasador L´Oréal Professionnel.

 

K docílení efektu

Pro větší efekt letního looku můžete průběžně používat zesvětlující gel SunKiss Jelly od značky L´Oréal. Ten obsahuje malou koncentraci peroxidu, který vám postupně zesvětlí vlasy tak, jako by byly vyšisované od sluníčka.