Za hranice všedních dnů

Chystáte se se svou láskou poprvé na dovolenou a máte trošku trému? Možná nevíte, co si sbalit, jak se tam chovat a co někde v exotickém kraji jíst? Klid! Posaďte se, uvařte si kávu a přečtěte si tipy na extra vychytávky, které vám usnadní život.

Chystáte se se svou láskou poprvé na dovolenou a máte trošku trému? Možná nevíte, co si sbalit, jak se tam chovat a co někde v exotickém kraji jíst? Klid! Posaďte se, uvařte si kávu a přečtěte si tipy na extra vychytávky, které vám usnadní život. 

 

Sbalím sebe i tebe

Miláčku, vzala sis plavky? Máš pas, peníze a ty sexy lodičky, co ti posledně tak slušely? Už ho slyšíte, jak vás přes telefon kontroluje? Nebojte se, letos to bude jinak. Se seznamem všech nezbytností si nemusíte lámat hlavu, rovnou si ho stáhněte. Balení bude hračka! A pokud by vám vaše vlastní zavazadla nestačila nebo nebyla dost cool, stylový kufřík si můžete i půjčit.

 

Voňavé tajemství 

Romantický hotýlek na pláži a vystajlované apartmá pro dva zní krásně, ale společná toaleta některé z nás děsí. Víme, co s tím. Pořiďte si Poo-Pourri neboli směs esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér. Nastříkání spreje do mísy před vykonáním potřeby vytvoří olejovou vrstvu, která zabrání šíření veškerých pachů. Pár stříknutí před a žádný zápach po!

 

Na kraby jsme krátký...

Jídelní lísty jsou plné mušlí, krevet a dalších potvor, jejichž jména neznáte a nohy nespočítáte? Mějte pro případ nouze v zásobě ořechovou tyčinku. Uspokojí vlčí hlad i touhu po sladkém a zároveň si zachováte „čistý štít“. Zdravé tyčinky totiž obsahují hlavně oříšky a med. Kila vám nepřidají, zato zásobí vaše tělo cennými omega3 nenasycenými kyselinami, vitaminy i energií. A to se vždycky hodí.