Beauty report z Cannes: Make-up podle filmových hvězd

Že za to může Photoshop? Nebo se takhle narodila? Ne úplně. I krásné hvězdy, které známe z filmových pláten a bulvárních plátků, využívají kouzla make-upu. Prozradíme vám jejich triky.

Filmový festival v Cannes je jednou z největších událostí v showbyznysu

Každoročně se na něm ve Francii sejdou známí hollywoodští herci a herečky, modelky, režiséři a všichni, co ve filmovém průmyslu něco znamenají. Objektivy paparazzi ale nezajímá, který film se u diváků dočkal obdivného vzdychání a který si zas slušně zadělal na Zlatou malinu. Fotografové čekají na krásu, kterou na červeném koberci představí všechny ženy (i muži, pardon!), a nám pak při pohledu na fotky nezbývá nic jiného než buďto závidět, anebo se jejich stylem inspirovat. Závist nechme stranou, je tu plán B.

 

Karlie Kloss a přirozený look

Krásná modelka, kterou známe i z mola Victoria Secret, se v Cannes ozdobila přirozeností. Zvolila jemnější líčení, které skvěle ladí k nádherným světlým šatům s rafinovaným střihem. Pokud chcete vytvořit podobný dojem, pleť sjednoťte make-upem (my si oblíbily Infaillible Matte od L’Oréal Paris), zapudrujte na středu, oči zvýrazněte kombinací hnědých a černých stínů a domalujte černou řasenkou.

 

Barbara Palvin a kočičí oči

Modelka, která je tváří L’Oréal Paris a díky reklamě na řasenku Miss Manga se stala známou tváří i u nás, vsadila na sexy sebejistý look. Takového efektu docílíte tekutou oční linkou (např. Superliner So Couture od L’Oréal Paris). Tu ideálně naneste těsně k řasám a pak u vnějšího koutku oka prodlužte. Směr linky vychylte směrem ke spánku a precizním ostrým hrotem této linky naličte i její ostrý konec. Nezapomeňte samozřejmě předtím nanést make-up a nakonec řasenku a rtěnku nenápadné barvy.