Kneipp® 3 bylinky na odvodnění plus

Kneipp® 3 bylinky na odvodnění plus skvěle kombinuje 3 bylinky s odvodňujícím účinkem: - listy kopřivy podporují látkovou výměnu a mají vysoký obsah minerálních látek - plody jalovce a prášek z nati petržele mají močopudný a pročišťující účinek.

Flavonoidy obsažené v těchto bylinách mají prokázané příznivé účinky na odstranění volných radikálů a nadměrné městnání vody v organismu postiženém vodnatelností. Komplex silic dále zajišťuje protizánětlivé a antibakteriální účinky. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a je důležitý pro zpracování a využití aminokyselin, tuků, bílkovin a sacharidů v těle a napomáhá vstřebávání kyseliny listové, která je důležitou složkou při tvorbě krve. Spojení všech těchto účinných složek příznivě působí na správnou činnost ledvin a pomáhá vylučovat škodlivé látky z těla.

Cena: 184 Kč/60 dražé, k dostání v lékárnách, v drogeriích dm a Teta

 

 

Pro koho je přípravek vhodný?

 

Je vhodný pro ženy s premenstruačním syndromem projevujícím se zadržováním tekutin v organismu nebo užívající hormonální antikoncepci. Dále při otocích způsobených poruchou lymfatického systému, například při žilní nedostatečnosti (tzv. křečové žíly). Při redukčních dietách, v klimakteriu nebo při dlouhodobém stání nebo sezení Vám přípravek pomůže zbavit se nadbytečných tekutin a zmírnit otoky.

 

Lidé by neměli zapomínat i na to, že ledviny odrážejí také náš duševní stav. Případné psychické problémy, a to hlavně v rodině, oslabují ledviny. Dopřejte proto svým ledvinám dostatek vody a ony Vám za to poděkují velikou energií k řešení Vašich problémů, krásnou pletí a nebolestivými klouby.

Více informací na www.zdravotni-poradna.cz